Sklep z częściami do Mercedesów Car-Rex - opinie naszych zadowolonych klientów

Przez długi czas szukałem dobrze wyposażonego w części do Mercedesa sklepu na Pomorzu. Mój Mercedes W124 ma już swoje lata i spory przebieg na liczniku. Wiem, że jeśli auto ma mi ciągle służyć w dobrym stanie technicznym, potrzebuję do niego najwyższej jakości części. Te bez trudu udało mi się znaleźć w Car-Rex. Szef i pracownicy bardzo kompetentni, chętnie podzielili się wiedzą o pielęgnacji tego klasyka. POLECAM!
Szukałem kilku specjalistycznych części do Mercedesa W203. Nigdzie w okolicy nie można było ich dostać w miarę szybko, a mi zależało na czasie, bo auto niebawem miało pokonać paręset kilometrów w wakacje. Panowie z Car-Rex nie dość, że mieli wszystkie części na stanie, to jeszcze byli tak uprzejmi i poczekali na mnie po godzinach pracy sklepu, żebym mógł odebrać swoje zamówienie. Polecam i gdy tylko potrzebuję części do auta, zawsze do nich wracam.
Zaczęło się od zakupu w tym sklepie dywaników do Mercedesa. Po jakimś czasie wróciłem po czujnik ciśnienia opon a jeszcze później po maglownicę. Doskonale wyposażony sklep!