Jak kupować części zamienne
i akcesoria do Mercedesa w naszym sklepie?

Jak kupić części?

Wybór najwyższej jakości podzespołów do Mercedesa to zadanie, które wymaga rozległej wiedzy. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na to, czy producent danego elementu do samochodu pochodzi z listy oficjalnych dostawców Mercedesa. W naszej ofercie można znaleźć części tych firm, co daje gwarancję, że wybrane elementy są wysokiej jakości i powinny posłużyć przez bardzo długi czas.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

W zdecydowanej większości przypadków jest to jeden dzień roboczy. Jest to wynik, który zawdzięczamy naszej długiej pracy i ogromnemu doświadczeniu, które zbieramy nieprzerwanie od 1992 roku. Jeśli poszukujesz części nietypowych lub takich, które mają pasować do oldtimerów, będziemy potrzebowali maksymalnie czterech dni na przedstawienie Ci oferty. Każdego klienta na bieżąco informujemy o statusie zamówienia oraz o tym, kiedy będzie ono dostępne do odbioru.
Jak kupować
Jak kupować

Jak zamówić nietypowe części?

Bardzo ważną rolę w realizacji zamówień nietypowych odgrywa dla nas numer VIN. Dzięki niemu możemy dokładnie i szybko sprawdzić, jakiej części potrzebujesz oraz czy aktualnie mamy ją na magazynie. Oferujemy nie tylko części oficjalnych dostawców Mercedesa, ale i wysokie jakościowo zamienniki, które znalazły uznanie w oczach mechaników i fanów marki.
Zawsze można skontaktować się z nami drogą telefoniczną lub mailową. Serdecznie zachęcamy też do odwiedzenia naszego sklepu w Szczecinie przy ulicy Niemierzyńskiej 27.

Jak zamówić części do Mercedesów klasycznych i zabytkowych?

Zapytania o elementy do Mercedesów można składać drogą telefoniczną, mailową lub bezpośrednio w sklepie. Car-Rex dysponuje świetnie zaopatrzonym magazynem, dzięki czemu w zdecydowanej większości przypadków możemy sprzedać Ci interesującą część na miejscu. W razie wątpliwości natury technicznej służymy fachową wiedzą, dzięki czemu ryzyko zamówienia nieprawidłowego elementu do Twojego samochodu spada niemal do zera. Pamiętaj, że w przypadku niektórych modeli pojazdów czas oczekiwania może wydłużyć się do czterech dni roboczych! O niezbędnym czasie oczekiwania zawsze zostaniesz przez nas poinformowany.