Części zamienne i akcesoria do wszystkich modeli Mercedesa

Części zamienne

W Car-Rex zawsze stawiamy na najwyższą jakość. Proponujemy podzespoły z najwyższej półki, które dostarczają nam oficjalni dostawcy Mercedesa, w tym: Ate, TEXTAT, Sachs, Bosch, LEMFÖRDER i wielu, wielu innych. Gdy trzeba użyć zamienników, używamy podzespołów od DEPO, MEYLE czy Febi. Nie znajdziesz u nas części, które pochodzą od niezweryfikowanych producentów.

Oleje do Mercedesa

Wiemy, jak ważny jest najwyższej jakości olej w Twoim samochodzie. To właśnie on w dużej mierze zapewnia wysoką żywotność silnika i wielu innych części pojazdu. Właśnie dlatego stawiamy na renomowane oleje od MOTUL i TEXACO. Kupisz też u nas oleje konfekcjonowane od FEBI. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości olejów, istnieje spora szansa na to, że uda się w ten sposób znacznie wydłużyć żywotność pojazdu.

Części do oldtimerów i zabytkowych

Stare, majestatycznie sunące ulicami miast Mercedesy wciąż przyciągają wiele spojrzeń ze strony zainteresowanych ale i zafascynowanych fanów motoryzacji. Aby utrzymać swojego oldtimera lub youngtimera w doskonałej kondycji technicznej, musisz nie tylko o niego dbać, ale też wiedzieć, gdzie możesz kupić wysokie jakościowo części do takich pojazdów.
Znajdziesz je u nas. Wiemy, że troska o klasyki od Mercedesa to wcale nie jest łatwe zadanie i dlatego już teraz dajemy Ci pełen dostęp do wielu wysokich jakościowo części, które sprawią, że Twój samochód znów będzie połykał kolejne kilometry tras.

Akcesoria

Smaczki, dodatki, akcesoria. Bez względu na to, jak je nazywamy, to właśnie te drobne, subtelne detale stoją za tym, dlaczego wszyscy tak bardzo kochamy Mercedesy. Doskonale rozumiemy tę zależność, dlatego przygotowaliśmy dla Was wiele akcesoriów w naszym sklepie.

Kupicie u nas nie tylko breloczki, ale i oryginalne linki holownicze oraz kable rozruchowe, ale i firmowe dywaniki, które na pewno dodają wiele jakości nie jednemu pojazdowi z charakterystycznym logo Mercedes-Benz.